قفل سخت افزاری Tiny HID

از مزيت های قفل سخت افزاری می توان به عدم وابستگی کاربر نرم افزار قفل گذاری شده، به فروشنده آن اشاره کرد. چرا که اطلاعات مجوز نرم افزار در حافظه قفل ذخيره می شود و دیگر نیازی به تماس با فروشنده نرم افزار نیست. برای استفاده از قفل های Tiny، برنامه نویس برخی داده ها را به انتخاب خویش در حافظه ی Tiny ذخیره می کند. برای ذخیره کردن اطلاعات مذکور از نرم افزار مدیریت قفل (Tiny HID Manager) استفاده می شود. لازم به ذکر است برنامه نویس می تواند با ایجاد کلمه عبور (Password)دستیابی به این داده ها از طریق نرم افزار مدیریت قفل را برای دیگران غیر ممکن سازد.


قفل سخت افزاری Mini tiny HID

Mini Tiny از لحاظ مشخصات فنی و نرم افزاری كاملا مشابه TinyHID است و تفاوت آنها صرفا به شكل ظاهری و سخت افزار بر می گردد. MiniTinyHID بسيار ظريف و كوچك و با قابليت هاي بزرگ TinyHID طراحی شده و برای مشتريانی كه به ظرافت محصول و اشغال كمتر فضای پشت سيستم خود اهميت می دهند، بسيار مناسب است. هم چنين به خريدارانی كه به تعداد بالا قفل خريداري می كنند نيز در خصوص بسته بندی، بسيار كمك خواهد كرد.


دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور وغيابدستگاه حضور وغياب Techno Tick از دیگر محصولاتی است که شركت منشورسيمين پس از تحقیقات فراوان موفق به ساخت آن گردیده است. هدف از ساخت اين دستگاه، ایجاد بازار تولید داخلی جهت رقابت با انواع خارجی آن بوده است. بدین منظور کیفیت بالا، قيمت مناسب و ارائه ‌خدمات پس از فروش از جمله نکاتی است که برای دستیابی به این هدف در نظر گرفته شده است. در ساخت این دستگاه با عنایت به نیاز مشتری ایرانی از پیچیدگی های بی مورد و بلا استفاده اجتناب گردیده و در عوض به افزایش عمر دستگاه و سهولت کار توجه بیشتری شده است.


اتوماسیون صنعتی

به فرآیند بهره گیری از ابزارهای کنترلی مانند کامپیوتر در جهت هدایت ماشين آلات صنعتي و مراحل تولید، اتوماسيون مي گویند. استفاده از این فرآیند، راهکاری بسیار مفید در جهت کاهش ضایعات و نیروی کار و افزایش دقت و بهره وری است. استفاده از PC يا PLC قابل برنامه ريزي، باعث می شود ماشين آلات وظایف مختلفی را انجام دهند بدون اینکه تکراری بودن کار، افزایش ضایعات را در پی داشته باشد. شرکت منشورسیمین از آغاز با تولید ادوات مختلف اتوماسیون صنعتی از قبیل راه اندازهای موتور، مبدل های کامپیوتری و نیز نرم افزار، قدم در این راه گذارد و اکنون با کمک تجربه 14 ساله ی خود، قادر به ساخت فرز CNC به صورت کاملا داخلی گردیده است.


لامپ LED تابناک

این لامپ ها سازگاری کامل با محیط دارند. به علت راندمان بالا, گرمای کم, نور دلخواه و زاویه مناسب باعث کاهش نرخ گازهای گلخانه ای در زمین می شوند. نور لامپ های LED پاک بوده بر خلاف لامپ های کم مصرف رایج از IR و UV که عامل بیماریهای سرطان وبرخی بیماریهای پوستی هستند خبری نیست. جیوه ماده خطر ناکی است که در لامپ های کم مصرف استفاده می شود. این ماده به شدت مضر است. تکنولوژی بالا در لامپهای LED مشکل استفاده از جیوه را مرتفع ساخته است.


دستگاه فرز CNC

شركت منشورسيمين با بهره گيری از سالها تجربه در زمينه ساخت سيستمهای الكترونيك و تلفيق آنها با سيستمهاي مكانيك در اقدامي مبتكرانه وپس از سه سال تحقيق و آزمايش مبادرت به ساخت فرز CNC سه محور همزمانِ تک فاز كرده است. ساخت و طراحی تمامی قسمتهای الكترونيك ،نرم افزار و مكانيك توسط متخصصين شركت منشورسيمين و با دانش فنی ايرانی صورت پذيرفته است.


اينترفيسهای USB سری U-IOR8) NANO)

اينترفيس ورودی و خروجی به پورت USB کامپيوتر متصل شده و توسط نرم افزار 8 ورودي و 8 خروجي كنترل مي شود. ورودي های اين اينترفيس ايزوله شده با اپتوكوپلر مي باشند؛ محدوده ولتاژ ورودي ها بايد بين 5 تا 12 ولت باشد. این اينترفيس داراي 8 کانال خروجي و1 کانال خروجي براي watchdog است. خروجيها دارای رله با حد اكثر جريان 300 ميلي آمپر مي باشند.